Кафедра військової підготовки

КПІ ім. Ігоря Сікорського

Оголошується набір

kaffa

Особам, які пройшли повний курс військової підготовки та атестовані до офіцерського складу, присвоюється первинне військове звання офіцера запасу.

Випускники кафедри можуть проходити службу за контрактом на офіцерських посадах у Сухопутних військах, Повітряних Силах, Військово-Морських Силах та безпосередньо в зенітно-ракетних військах і радіотехнічних військах Повітряних Сил, військах Протиповітряної оборони Сухопутних військ, Центрального автомобільного управління. Офіцери, які проходять службу за контрактом у Збройних Силах України, мають високий соціальний захист, забезпечуються службовим житлом та мають високе грошове забезпечення.

Навчання планується та проводиться один навчальний день на тиждень методом «військового дня» протягом двох років за 19 військово-обліковими спеціальностями.

Громадяни України, які виявили бажання проходити військову підготовку надають на кафедру військової підготовки наступні документи:

Конкурсний відбір складається із: перевірки рівня успішності, професійно-психологічного відбору,перевірки рівня допризовної підготовки,перевірки рівня фізичної підготовленості, при собі мати паспорт громадянина України та приписне свідоцтво.

Наша адреса: м.Київ, вул. Верхньоключова, 4,

Детальна інформація та консультації за телефонами:

(044)204-92-42, (044)204-85-88, (044)204-84-72.

+38073-031-87-19