ПМК Бойового застосування озброєння Повітряних сил

Голова предметно-методичної комісії

кандидат військових наук, доцент, полковник у відставці

ТКАЛЕНКО ОЛЕКСАНДР ЄВГЕНОВИЧ

На сьогоднішній день кафедра здійснює підготовку студентів вищих навчальних закладів за програмою підготовки офіцерів запасу за 5 військово-обліковими спеціальностями:

• Бойове застосування з’єднань військових частин і підрозділів ППО озброєних багатоканальними зенітними ракетними системами середньої дальності
  • Застосування радіотехнічних з’єднань військових частин і підрозділів ППО
  • Експлуатація та ремонт радіотехнічних засобів наведення багатоканальних зенітних ракетних систем середньої дальності
  • Технічне забезпечення радіотехнічних засобів ППО
  • Застосування радіотехнічних підрозділів і військових частин військ ПП СВ ЗСУ

girls_learning

Навчальний процес

Кафедра була сформована 1 вересня 1993 року і почала підготовку офіцерів запасу для радіотехнічних підрозділів Військ ППО Сухопутних військ Збройних Сил України. Велику організаторську роботу щодо розробки нормативних документів, стандартів освіти, навчально-методичних матеріалів та формування колективу кафедри на цьому етапі провів перший начальник кафедри полковник Олійник Микола Іванович. У подальшому особовим складом кафедри послідовно керували полковник Приходько О.В., полковник Гордєєв С.Ф., полковник Кузавков В.В. В цей час уточнювався зміст навчання, розгорталась і вдосконалювалася навчально-матеріальна база, доопрацьовувалися навчально-методичні матеріали, здійснювалася підготовка фахівців для радіотехнічних підрозділів Військ ППО СВ, Повітряних сил Збройних Сил України, спеціалістів-гідроакустиків для ВМС України.

replace1

Навчальний процес

Кафедра укомплектована високодосвідченими науково-педагогічними і інженерно-технічними працівниками, які присвятили своє життя справі захисту Вітчизни, умілими керівниками і вихователями особового складу. Серед науково-педагогічних працівників 45% кандидатів наук, один професор, два доценти. Значний вклад в справу підготовки студентів вносять професор Безкровний А.М., старші викладачі, Андрейко О.Я., Казаков В.М., викладачі Баранов О.В., Калюжний О.І., Пасько В.Б.