ПМК Бойового застосування озброєння військ ППО СВ

Голова предметно-методичної комісії

підполковник запасу

НЕЧАЄВ СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ

На сьогоднішній день предметно-методична комісія здійсню підготовку студентів вищих навчальних закладів за програмами підготовки офіцерів запасу за 8 військово-обліковими спеціальностями:

• Бойове застосування з’єднань військових частин і підрозділів ППО СВ ЗСУ, озброєних зенітними ракетними комплексами малої дальності
  • Бойове застосування підрозділів озброєних переносними ЗРК
  • Бойове застосування з’єднань, військових частин і підрозділів зенітної артилерії
  • Застосування автоматизованих засобів управління зенітними ракетними комплексами та зенітною артилерією військ ППО СВ ЗСУ
  • Експлуатація та ремонт бортових приладів управління і контрольно-випробного устаткування ЗРК СВ ЗСУ
  • Технічне забезпечення експлуатація та ремонт радіолокаційних станцій гарматного наведення і радіоприладних комплексів зенітної артилерії
  • Математичне та програмне забезпечення функціонування автоматизованих систем управління
  • Експлуатація та ремонт автомобільної техніки і гусеничних тягачів

learning

Навчальний процес

Кафедра була сформована 1 вересня 1993 року і почала підготовку офіцерів запасу для зенітних артилерійських підрозділів військ ППО Сухопутних військ Збройних Сил України. Велику організаторську роботу, щодо розробки нормативних документів, стандартів освіти, навчально-методичних матеріалів та формування колективу кафедри на етапі становлення провів перший начальник кафедри полковник Матлавс Андріс Феліксович. З 1997 року кафедру очолює полковник Деджироламо Ю.О. У цей час уточнювався зміст навчання, розгорталась і удосконалювалася навчально-матеріальна база, допрацьовувалися навчально-методичні матеріали, здійснювалася підготовка фахівців для зенітних ракетних і артилерійських підрозділів військ ППО Сухопутних військ.

Навчальний процес

З 2006 року кафедру очолює завідувач кафедри полковник запасу Деджироламо Ю.О. Кафедра продовжує підготовку офіцерів запасу для зенітно-артилерійських частини і підрозділів військ ППО СВ, а з 2007 року, в результаті організаційно-штатних заходів, почала готувати фахівців і для зенітно-ракетних частин і підрозділів військ ППО СВ.

Навчальний процес

З 2012 року кафедру очолює завідувач кафедри підполковник запасу Нечаєв С.І.

В 2015 році кафедра реорганізована в предметно – методичну комісію

«Бойового застосування озброєння військ ППО СВ».

Предметно – методична комісія продовжує підготовку офіцерів запасу для зенітних ракетних і артилерійських підрозділів військ ППО Сухопутних військ.