ПМК Загальновійськових дисциплін

Голова предметно-методичної комісії

кандидат політичних наук, підполковник запасу

БІЛОШИЦЬКИЙ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

Кафедра військової підготовки Національного технічного університету України “КПІ імені Ігоря Сікорського” є сучасним міжвідомчим, багатопрофільним, інтегрованим військовим навчальним підрозділом одного з найбільших вищих навчальних закладів Європи, який здійснює навчання громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу для механізованих військ, військ протиповітряної оборони Сухопутних військ, зенітно-ракетних та радіотехнічних військ Повітряних Сил, Центрального автомобільного управління Озброєння, Головного управління по роботі з особовим складом Збройних Сил України та інших військових формувань, за 20 військово-обліковими спеціальностями. На практичних заняттях з вогневої підготовки.

На практичних заняттях з вогневої підготовки.

Предметно-методична комісія загальновійськових дисциплін є структурним підрозділом кафедри військової підготовки Національного технічного університету України КПІ імені Ігоря Сікорського.

Складання військової присяги

На сьогоднішній день ПМК загальновійськових дисциплін укомплектована досвідченими викладачами, які мають високий науковий та професійний рівень і здійснює військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу за трьома напрямками:

• загальновійськова підготовка;
  • організація та методика роботи з особовим складом в підрозділах ЗСУ;
  • соціальна психологія.

На стрільбах

За короткий час зусиллями колективу вдалося створити, а в подальшому і вдосконалити систему підготовки військових спеціалістів, яка відповідає сучасним вимогам побудови Збройних Сил України. Навчальний процес в ПМК загальновійськових дисциплін вирішує комплексне завдання: навчання, виховання і набуття практичних навичок громадянами – майбутніми офіцерами запасу.

Під час несення чергування

Склад ПМК на сьогоднішній день:

• Білошицький Володимир Іванович – голова ПМК;
  • Канюка Олексій Федорович – старший викладач;
  • Стукан Сергій Олександрович – старший викладач;
  • Власов Володимир Олексійович – доцент;
  • Пузирьов Микола Олександрович – доцент, кандидат військових наук;
  • Бех Сергій Миколайович – викладач
  • Воронцов Михайло Миколайович – викладач;
  • Маркелов Володимир Віленович – викладач;
  • Рощенко Сергій Віталійович – викладач;
  • Васильчук Леонід Павлович – завідувач навчальної лабораторії;
  • Хмелюк Олена Миколаївна – старший лаборант;
  • Стукан Ганна Павлівна – лаборант.

Науково-педагогічними працівниками ПМК видані наукові праці:

1. Вогнева підготовка. Навчальний посібник / С. М. Бех, С. В. Рощенко, О. Ф. Канюка, В. В. Маркелов, С. О. Стукан; під заг. ред. В. І. Білошицького. – К. : НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського”, 2016. – 128 с.
  2. Організація та методика виховної роботи з особовим складом у Збройних Силах України : навчально-методичний посібник. Частина І / В. О. Власов, В. І. Білошицький, Я. А. Скуз, С. О. Стукан. – К. : НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського”, 2016. – 104 с.
  3. Організація та методика виховної роботи з особовим складом у Збройних Силах України : навчально-методичний посібник. Частина ІІ / В. О. Власов, В. І. Білошицький, Я. А. Скуз, С. О. Стукан. – К. : НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського”, 2017. – 128 с.