Розклад

з 18 по 23 квітня 2016 року 34 навчального тижня

Понедiлок 18 квітня

461

462

463

464

561

562

563

564

1-2 година

8:30 – 10:05

ЗТ

Т-4, З-2

ГЗ

Рясний

109

ЗТ

Т-4, З-2

ГЗ

Гаврилюк

317

СК-491

Т-7, З-1,2

ГЗ

Деджироламо

Б-10

СК-491

Т-7, З-1,2

ГЗ

Воронцов

Б-10

ТВ ППО

Т-6, З-2

ГВ

Іванов

Б-8

ТВ ППО

Т-6, З-2

ГВ

Ожегов

314

СК-543

Т-5, З-10,10

ГЗ

Пасько

303

СК-211

Т-4, З-5

ПЗ 1/2

Баранов

Ткаленко

313, 301

3-4 година

10:25 – 12:00

ТВ ППО

Т-6, З-2,2

ГВ

Ожегов

109

ТВ ППО

Т-6, З-2,2

ГВ

Іванов

314

СК-492

Т-2, З-1

ГЗ

Деджироламо

Б-10

СК-492

Т-2, З-1

ГЗ

Воронцов

Б-10

ЗТ

Т-4, З-1

ГЗ

Рясний

317

СК-543

Т-5, З-10,10

ГЗ

Калюжний

303

СК-543

Т-5, З-11

ЛР 1/2

Пасько

Ткаленко

Б-8, 301

СК-211

Т-4, З-5

ПЗ 1/2

Баранов

Казаков

313, Б-5

5-6 година

12:20 – 13:55

СК-471

Т-8, З-9

СЗКВ

Волотковський

416

СК-421

Т-8, З-17

ЛР 1/2

Гончарук

Нечаєв

Б-9, 1

ЗТ

Т-4, З-2

ГЗ

Гаврилюк

109

ЗТ

Т-4, З-2

ГЗ

Чванов

2

СК-543

Т-5, З-10,10

ГЗ

Казаков

303

СК-543

Т-5, З-11

ЛР 1/2

Калюжний

Супрун

Б-8, 301

ТВ ППО

Т-6, З-2

ГВ

Іванов

317

ТВ ППО

Т-6, З-2

ГВ

Ожегов

Б-5

7-8 година

14:50 – 16:25

СК-471

Т-8, З-10

ГЗ

Волотковський

416

СК-421

Т-10, З-1

ГЗ

Гончарук

1, Б-9

ТВ ППО

Т-6, З-2,2

ГВ

Іванов

109

ТВ ППО

Т-6, З-2,2

ГВ

Ожегов

314

СК-543

Т-5, З-11

ЛР 1/2

Казаков

Супрун

Б-8, 303

ЗТ

Т-4, З-1

ГЗ

Рясний

317

ТВ ППО

Т-4, З-1

ГЗ

Чванов

Б-5

ЗТ

Т-4, З-1

ГЗ

Гаврилюк

Б-6

9 година

16:30 – 17:15

СП

416

СП

1

СП

Б-10

СП

Б-10

СП

Б-8

СП

Б-8

СП

303

СП

313

Вiвторок 19 квітня

465

1-2 година

8:30 – 10:05

СК-422

Т-4, З-1

ГЗ

Семерій

1, Б-9

3-4 година

10:25 – 12:00

ТВ ППО

Т-6, З-2

ГВ

Ожегов

314

5-6 година

12:20 – 13:55

ТВ ППО

Т-6, З-2

ГВ

Ожегов

314

7-8 година

14:50 – 16:25

ЗТ

Т-4, З-2

ГЗ

Зданевич

314

9 година

16:30 – 17:15

СП

1

Середа 20 квітня

466

565

567

1-2 година

8:30 – 10:05

ЗТ

Т-4, З-2

ГЗ

Зданевич

317

СК-553

Т-7, З-7

ГЗ

Безкровний

303

ТВ ППО

Т-6, З-2

ГВ

Ожегов

314

3-4 година

10:25 – 12:00

ТВ ППО

Т-6, З-2

ГВ

Іванов

314

СК-553

Т-7, З-7

ГЗ

Безкровний

303

СК-201

Т-5, З-13

ГЗ

Баранов

313

5-6 година

12:20 – 13:55

СК-131

Т-6, З-22

ПЗ

Нечаєв

401

ТВ ППО

Т-6, З-2

ГВ

Ожегов

314

СК-201

Т-5, З-14

ГЗ

Баранов

313

7-8 година

14:50 – 16:25

СК-131

Т-6, З-23

СЗКВ

Нечаєв

401

СП

303

СП

313

9 година

16:30 – 17:15

СП

401

СП

303

СП

313

П’ятниця 22 квітня

467

468

566

568

1-2 година

8:30 – 10:05

СК-161

Т-11, З-7

КР

Салівон

2

ТСП

Т-2, З-5

ПЗ

Тищенко

415

ЗТ

Т-4, З-2

ГЗ

Гаврилюк

314

СК-201

Т-5, З-13

ГЗ

Баранов

313

3-4 година

10:25 – 12:00

СК-161

Т-12, З-1

СЗКВ

Салівон

2

СК-412

Т-8, З-7

ГЗ

Тищенко

415

ТВ ППО

Т-6, З-2

ГВ

Іванов

314

СК-201

Т-5, З-14

ГЗ

Баранов

313

5-6 година

12:20 – 13:55

ЗТ

Т-4, З-2

ГЗ

Зданевич

317

СК-412

Т-8, З-8

ПЗ 1/2

Тищенко

Нечаєв

415, Б-9

СК-541

Т-6, З-5

ГЗ

Безкровний

303

ТВ ППО

Т-6, З-2

ГВ

Ожегов

314

7-8 година

14:50 – 16:25

ТВ ППО

Т-6, З-2

ГВ

Ожегов

317

СП

415

СК-541

Т-6, З-6

СЗКВ

Безкровний

303

СП

313

9 година

16:30 – 17:15

СП

2

СП

415

СП

303

СП

313

Субота 23 квітня

469

470

471

472

473

474

569

570

571

1-2 година

8:30 – 10:05

ЗТ

Т-4, З-2

ГЗ

Гаврилюк

101

ЗТ

Т-4, З-2

ГЗ

Зданевич

306

СК-492

Т-1, З-4

ПЗ

Воронцов

Б-10

СК-492

Т-1, З-4

ПЗ

Деджироламо

Б-10

ТСП

Т-2, З-1

ГЗ

Шептекіта

Б-10

СК-421

Т-8, З-16

ГЗ

Гончарук

1, Б-9

ТВ ППО

Т-6, З-2

ГВ

Рясний

109

ТВ ППО

Т-6, З-2

ГВ

Чванов

301

СК-553

Т-7, З-7

ГЗ

Пасько

303

3-4 година

10:25 – 12:00

ТВ ППО

Т-6, З-2

ГВ

Ожегов

109

ТВ ППО

Т-6, З-2

ГВ

Іванов

314

СК-492

Т-2, З-1

ГЗ

Воронцов

Б-10

СК-492

Т-2, З-1

ГЗ

Деджироламо

Б-10

СК-401

Т-14, З-3

ПЗ 1/2

Шептекіта

Нечаєв

Б-10, 2

СК-422

Т-4, З-1

ГЗ

Гончарук

1, Б-9

СК-553

Т-7, З-7

ГЗ

Казаков

Б-8

СК-553

Т-7, З-7

ГЗ

Царенок

Б-8

СК-553

Т-7, З-7

ГЗ

Пасько

303

5-6 година

12:20 – 13:55

СК-161

Т-11, З-7

КР

Салівон

Б-7

СК-161

Т-11, З-7

КР

Воробйов

2

ЗТ

Т-4, З-2

ГЗ

Рясний

109

ЗТ

Т-4, З-2

ГЗ

Гаврилюк

1

СК-401

Т-14, З-3

ПЗ 1/2

Шептекіта

Нечаєв

Б-10, 2

ЗТ

Т-4, З-2

ГЗ

Зданевич

101

СК-553

Т-7, З-7

ГЗ

Казаков

Б-8

СК-553

Т-7, З-7

ГЗ

Царенок

Б-8

ТВ ППО

Т-6, З-2

ГВ

Ожегов

317

7-8 година

14:50 – 16:25

СК-161

Т-12, З-1

СЗКВ

Салівон

Б-7

СК-161

Т-12, З-1

СЗКВ

Воробйов

2

ТВ ППО

Т-6, З-2

ГЗ

Ожегов

109

ТВ ППО

Т-6, З-2

ГЗ

Гаврилюк

1

СП

Б-10

ТВ ППО

Т-6, З-2

ГВ

Чванов

317

СП

Б-8

СП

Б-8

СП

303

9 година

16:30 – 17:15

СП

Б-7

СП

2

СП

Б-10

СП

Б-10

СП

Б-10

СП

1

СП

Б-8

СП

Б-8

СП

303

з 18 по 23 квітня 2016 року 34 навчального тижня

Понедiлок 18 квітня

411

1-2 година

8:30 – 10:05

ЗВП

Т-1, З-9

ПЗ

Маркелов

222

3-4 година

10:25 – 12:00

ЗВП

Т-1, З-9

ПЗ

Маркелов

222

5-6 година

12:20 – 13:55

ЗВП

Т-1, З-9

ПЗ

Маркелов

222

7-8 година

14:50 – 16:25

СП

222

9 година

16:30 – 17:15

СП

222

Вiвторок 19 квітня

412

413

414

511

1-2 година

8:30 – 10:05

ЗВП

Т-1, З-9

ПЗ

Канюка

Б-7

ЗВП

Т-1, З-9

ПЗ

Маркелов

223

ЗВП

Т-1, З-9

ПЗ

Стукан

222

ТВ ППО

Т-6, З-13

ГВ 1/2

Іванов

Ожегов

314, 317

3-4 година

10:25 – 12:00

ЗВП

Т-1, З-9

ПЗ

Канюка

Б-9

ЗВП

Т-1, З-9

ПЗ

Маркелов

223

ЗВП

Т-1, З-9

ПЗ

Стукан

222

СК-554

Т-1, З-8

ПЗ 1/2

Казаков

Ткаленко

303, Б-8

5-6 година

12:20 – 13:55

ЗВП

Т-1, З-9

ПЗ

Канюка

Б-9

ЗВП

Т-1, З-9

ПЗ

Маркелов

223

ЗВП

Т-1, З-9

ПЗ

Стукан

222

СК-554

Т-1, З-8

ПЗ 1/2

Казаков

Ткаленко

303, Б-8

7-8 година

14:50 – 16:25

СП

Б-9

СП

223

СП

222

СП

303

9 година

16:30 – 17:15

СП

Б-9

СП

223

СП

222

СП

303

Середа 20 квітня

422

1-2 година

8:30 – 10:05

ЗВП

Т-1, З-9

ПЗ

Бех

222

3-4 година

10:25 – 12:00

ЗВП

Т-1, З-9

ПЗ

Бех

222

5-6 година

12:20 – 13:55

ЗВП

Т-1, З-9

ПЗ

Бех

222

7-8 година

14:50 – 16:25

СП

222

9 година

16:30 – 17:15

СП

222

П’ятниця 22 квітня

415

512

513

1-2 година

8:30 – 10:05

ЗВП

Т-1, З-9

ПЗ

Бех

222

СК-212

Т-6, З-3

ПЗ

Андрейко

Б-6

СК-544

Т-4, З-6

ЛР 1/2

Безкровний

Ткаленко

303, Б-8

3-4 година

10:25 – 12:00

ЗВП

Т-1, З-9

ПЗ

Бех

222

СК-212

Т-6, З-3

ПЗ

Андрейко

Б-6

СК-544

Т-4, З-6

ЛР 1/2

Безкровний

Ткаленко

303, Б-8

5-6 година

12:20 – 13:55

ЗВП

Т-1, З-9

ПЗ

Бех

222

СП

Б-6

ТВ ППО

Т-6, З-13

ГВ 1/2

Іванов

Лоза

109, 313

7-8 година

14:50 – 16:25

СП

222

ТВ ППО

Т-6, З-13

ГВ 1/2

Іванов

Лоза

314, 109

СП

Б-8

9 година

16:30 – 17:15

СП

222

СП

Б-6

СП

Б-8

Субота 23 квітня

416

417

418

419

420

514

515

516

517

1-2 година

8:30 – 10:05

ЗВП

Т-1, З-9

ПЗ

Канюка

102

ЗВП

Т-1, З-9

ПЗ

Бех

222

ЗВП

Т-1, З-9

ПЗ

Маркелов

223

ЗВП

Т-1, З-9

ПЗ

Стукан

Б-7

ЗВП

Т-1, З-9

ПЗ

Власов

401

ТВ ППО

Т-6, З-13

ГВ 1/2

Ожегов

Царенок

314, 304

СК-554

Т-1, З-8

ПЗ 1/2

Безкровний

Ткаленко

Б-8, 303

СК-554

Т-1, З-8

ПЗ 1/2

Супрун

Калюжний

313, Б-8

ТВ ППО

Т-6, З-13

ГВ 1/2

Іванов

Лоза

317, Б-5

3-4 година

10:25 – 12:00

ЗВП

Т-1, З-9

ПЗ

Канюка

102

ЗВП

Т-1, З-9

ПЗ

Бех

222

ЗВП

Т-1, З-9

ПЗ

Маркелов

223

ЗВП

Т-1, З-9

ПЗ

Стукан

Б-7

ЗВП

Т-1, З-9

ПЗ

Власов

401

СК-201

Т-7, З-4

СЗКВ

Андрейко

Б-6

СК-554

Т-1, З-8

ПЗ 1/2

Безкровний

Ткаленко

Б-8, 303

СК-554

Т-1, З-8

ПЗ 1/2

Супрун

Калюжний

313, Б-8

СК-554

Т-1, З-8

ПЗ 1/2

Калюжний

Баранов

301, Б-5

5-6 година

12:20 – 13:55

ЗВП

Т-1, З-9

ПЗ

Канюка

102

ЗВП

Т-1, З-9

ПЗ

Бех

222

ЗВП

Т-1, З-9

ПЗ

Маркелов

223

ЗВП

Т-1, З-9

ПЗ

Стукан

Б-9

ЗВП

Т-1, З-9

ПЗ

Власов

401

СК-202

Т-12, З-2

ПЗ

Андрейко

Б-6

ТВ ППО

Т-6, З-13

ГВ 1/2

Іванов

Лоза

314, 301

СП

Б-8

СК-554

Т-1, З-8

ПЗ 1/2

Пасько

Калюжний

303, Б-5

7-8 година

14:50 – 16:25

СП

Б-9

СП

222

СП

223

СП

Б-9

СП

401

СП

Б-6

СП

Б-8

ТВ ППО

Т-6, З-13

ГВ 1/2

Іванов

Лоза

314, 301

СП

Б-5

9 година

16:30 – 17:15

СП

Б-9

СП

222

СП

223

СП

Б-9

СП

401

СП

Б-6

СП

Б-8

СП

Б-8

СП

Б-5