Предметно-методична комісія Бойового застосування озброєння Повітряних Сил

кандидат військових наук

полковник у відставці

ПАВЛУНЬКО Микола Якович

На сьогоднішній день кафедра здійснює підготовку студентів вищих навчальних закладів за програмою підготовки офіцерів запасу за 7 військово-обліковими спеціальностями:

• Бойове застосування військових частин і підрозділів, озброєних багатоканальними зенітними комплексами та системами середньої дальності;
  • Бойове застосування військових частин і підрозділів радіотехнічних військ;
  • Організація захисту інформації та кібернетичної безпеки в інформаційно-телекомунікаційних системах;
  • Застосування військових частин і підрозділів технічного захисту інформації;
  • Експлуатація та ремонт безпілотних авіаційних комплексів;
  • Організація радіоелектронного захисту радіоелектронних систем і засобів;
  • Бойове застосування з’єднань, військових частин і підрозділів, озброєних наземними засобами радіоелектронної боротьби.

Навчальний процес

Кафедра була сформована 1 вересня 1993 року і почала підготовку офіцерів запасу для радіотехнічних підрозділів Військ ППО Сухопутних військ Збройних Сил України. Велику організаторську роботу щодо розробки нормативних документів, стандартів освіти, навчально-методичних матеріалів та формування колективу кафедри на цьому етапі провів перший начальник кафедри полковник Олійник Микола Іванович. У подальшому особовим складом кафедри послідовно керували полковник Приходько О.В., полковник Гордєєв С.Ф., полковник Кузавков В.В. В цей час уточнювався зміст навчання, розгорталась і вдосконалювалася навчально-матеріальна база, доопрацьовувалися навчально-методичні матеріали, здійснювалася підготовка фахівців для радіотехнічних підрозділів Військ ППО СВ, Повітряних сил Збройних Сил України, спеціалістів-гідроакустиків для ВМС України.

Викладачі ПМК:

ТКАЛЕНКО О. Є.- доцент, канд. військ. наук,

НАРУШКЕВИЧ М. О. – старший викладач,

ВОЗНЯК В. В. – викладач,

ТОРУБАРА Р.Р. – викладач.