Як вступити на Кафедру військової підготовки?

• Подання документів
    Заява (Заява на вступ)
    Відомість з оцінками
    (обидва документи отримуються за місцем навчання)
  • До документів з пункту 1 необхідно додати копії:
    Парпорта
    Приписного свідоцтва
    Ідентифікаційного коду
  • Зазначені вище документи подаються у 206 кабінет 27-го навчального корпусу НТУУ “КПІ ім. І. Сікорського”
  • У кабінеті 206 Ви отримаєте направлення на проходження військово-лікарняної комісії (ВЛК)
  • Пройти ВЛК у військкоматі за місцем приписки
  • Прибути на конкурсний відбір згідно графіку (при собі мати паспорт, приписне свідоцтво, висновок ВЛК та спортивну форму)
  • Прибути в день оголошення результатів конкурсного відбору згідно графіку (при собі мати паспорт, ідентифікаційний код)

Примітка: якщо Ви не змогли прибути на проходження конкурсного відбору в зазначений для Вашого факультету день – Ви можете пройти відбір в один з додаткових(резервних) днів відбору (інформація про додаткові дні можна переглянути у графіку або за телефоном (044) 204-84-72, (044) 204-85-88, (044) 204-92-42).