Предметно-методична комісія загальновійськових дисциплін.

За час навчання на Кафедрі військової підготовки за військово-обліковою спеціальністю “Організація морально-психологічного забезпечення” громадяни України отримують необхідну теоретичну базу з основ психології і педагогіки, базисні знання (аспекти) з військового управління та організації управлінської діяльності командира (начальника), вивчають методики застосовування психологічних основ особистості та військового колективу. Протягом двох років Ви зможете розширити професійну ерудицію і кругозір, виробити науковий світогляд, розвинути творче мислення, самостійність та ініціативу, опанувати ораторське мистецтво та мистецтво публічного виступу. З професійної точки зору, Ви навчитесь ефективно використовувати методики професійного психологічного відбору, соціально-психологічного діагностування та соціально-психологічного супроводу; психологічної підготовки, допомоги та реабілітації, бути ефективним УПРАВЛІНЦЕМ (МЕНЕДЖЕРОМ). Після закінчення Кафедри військової підготовки за військово-обліковою спеціальністю “Організація морально-психологічного забезпечення” наші випускники можуть займати керівні посади в Секторі безпеки і оборони (від заступника командира по роботі з особовим складом (заступник командира з МПЗ), до психолога (соціального психолога) військової частини.